Sponsorzy konferencji AIDA3

Aleph Polska

Sponsor o sobie:

Aleph Polska jest jedynym dystrybutorem produktów firmy Ex Libris w Polsce i działa jako biuro serwisowe dla polskich użytkowników tych systemów. Nasz oddany zespół ludzi i zaangażowanie procentują zaufaniem naszych klientów. Każde wdrożenie to dla nas wyraz uznania, który oznacza początek wieloletniej współpracy.

Działamy na rynku oprogramowania dla bibliotek od 1992 roku, od marca 2001 roku pod nazwą ALEPH Polska Sp. z o.o. Angażujemy się w życie świata bibliotecznego: jesteśmy obecni jako sponsor najważniejszych spotkań i konferencji. Codziennie pracujemy nad jak najwyższym standardem oferowanych usług.

Sponsor o sobie:

Jesteśmy największym w Polsce producentem systemów informatycznych przeznaczonych dla bibliotek. Cechą naszej oferty jest zróżnicowanie: dostarczamy oprogramowanie uwzględniające potrzeby konkretnych rodzajów bibliotek. Ponad 27 lat doświadczeń zaowocowało opracowaniem dojrzałych, specjalizowanych rozwiązań. Wśród naszych około 8000 klientów znajdują się zarówno małe biblioteki szkolne jak i duże biblioteki publiczne, pedagogiczne i akademickie.

W centrum naszej uwagi znajdują się potrzeby bezpośrednich użytkowników oprogramowania: bibliotekarzy i czytelników. Bibliotekarzom dostarczamy najnowocześniejsze narzędzia służące do kompleksowej komputeryzacji, których wdrożenie skutkuje znacznym podniesieniem jakości obsługi czytelników. Czytelnikom z kolei oferujemy innowacyjne, przyjazne i intuicyjne narzędzia pozwalające poruszać się w świecie księgozbiorów również przez Internet.

EBSCO Information Services

Sponsor o sobie:

EBSCO jest wiodącym dostawcą baz danych badawczych, e-czasopism, prenumeraty czasopism, e-booków i usług wyszukiwania dla wszelkiego rodzaju bibliotek. Od ponad 70 lat współpracujemy z bibliotekami w celu doskonalenia badań nad wysokiej jakości treścią i technologią.

Scroll to Top
Skip to content